گزارش هفته سراهاي دانشجويي 96

"گزارش گراميداشت هفته خوابگاه ها در سال تحصيلي 96-95"

 طبق اطلاعيه‌هاي پيوست در دو هفته متوالي از تاريخ 96/2/16 الي 96/2/27 اداره خوابگاه ها با همكاري مسئولان محترم تربيت بدني، مركز مشاوره و مركز بهداشت در تمام خوابگاه ها برنامه و كارگاه‌هاي مختلف برگزار كردند.

·     مسابقات مختلف عكاسي، مقاله نويسي، خاطره نويسي به طور عموم در خوابگاه‌ها اطلاع رساني گرديد. كه خاطرات خوب و عكسهاي زيبايي به دست ما رسيده است و دانشجويان با نگاه ويژه اي زندگي خوابگاهي را به تصوير كشيده اند.

·     مسابقه آشپزي و داوري آن، توسط كارشناس تغذيه در 4 خوابگاه دخترانه و يك خوابگاه پسرانه (ايمان) برگزار گريد. بعد از تست و داوري، كارگاه تغذيه توسط كارشناس تغذيه برگزار گرديد. لازم به ذكر است اين كارگاه براي اولين بار در خوابگاه ها برگزار گرديد و دانشجويان از برگزاري چنين كارگاهي رضايت داشتند و استقبال خوبي هم گرديد. موضوعاتي كه مطرح شد و پرسش و پاسخي كه انجام گرفت دغدغه ذهني دانشجويان بود. از موضوعات جنبي مسابقات مي‌توان به خلاقيت و دستپخت خوب دانشجويان (دختر و پسر) اشاره كرد لازم به ذكر است با توجه به اينكه در رشته‌هاي فني درس مي‌خوانند و دور از خانواده هستند اما در آشپزي بسيار ماهر و توانا بودند.

·     پزشك عمومي در خوابگاه هاي پسرانه جهت معاينه عمومي حضور داشتند و دانشجويان مشكلات خود را نزد آنان اعلام كردند.

·     مسابقات ورزشي نيز در خوابگاه‌ها برگزار گرديد و دانشجويان در مسابقات شركت كردند و بعد از هر مسابقه نفرات برگزيده انتخاب گرديد و اهداي جوايز در همان روز انجام گرديد.

·    گلگشت به روستاي هيو جهت دختران خوابگاهي برگزار گرديد كه تعداد شركت كننده 16نفر بود. گلگشت به آبشار هفت چشمه جاده چالوس جهت پسران خوابگاهي برگزار گرديد كه تعداد شركت كننده 46 دانشجو بود.

·    جلسات كارگاه مشاوره در خوابگاه‌هاي دخترانه و پسرانه با دو موضوع "من كيستم" و "حال خوب"برگزار گرديد و دانشجويان هر خوابگاه نيز استقبال نمودند.

 

- لازم به ذكر است به نفرات اول هر مسابقه آشپزي هديه‌اي در نظر گرفته شد و به تمام كساني كه در مسابقه نيز شركت كرده اند مبلغي به عنوان كمك هزينه داده خواهد شد.

                 -  همچنين به دانشجوياني كه در خوابگاه به كاردانشجويي مشغول هستند و به مسئول خوابگاه كمك مي‌نمايند هديه اي در نظر گرفته شد.

-  به دانشجويان اتاق برتر هر خوابگاه لوح تقدير و مبلغي به عنوان هديه داده خواهد شد.

به نفر اول خاطره نويسي نيز هديه اي تحويل خواهد شد.

-  به نفر اول مسابقه عكاسي نيز هديه اي در نظر گرفته شد.

تاریخ به روز رسانی:
1398/06/06
تعداد بازدید:
1859
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.